AllDentPharm® | Partner Godny Zaufania
TEL. (42) 683 36 35 | (42) 683 36 34 | 600 399 755
PN-PT 08:00 - 16:00
ul. Szczecińska 61/67, 91-222 Łódź


Dyski do frezowania metali nieszlachetnych

Dyski do frezowania metali nieszlachetnych

Dyski do frezowania matali nieszlachetnych

Wszystkie dyski do frezowania z metali nieszlachetnych mają wyjątkową jakość.

W dobie technologii cyfrowego wytwarzania, firma Scheftner oferuje stopy dentystyczne sprawdzone w konwencjonalnej technice dentystycznej jako półwyroby do frezowania w formie dysków.

Te same składniki stopu, kompozycje i pozytywne właściwości, zapewniają użytkownikowi skuteczne działanie w niezawodnym systemie.

Nasze półfabrykaty frezarskie są produkowane w postaci dysków w specjalnej technice odlewania. Wysoka jednorodność i twardość są gwarantowane na całym obszarze dysku (krawędź, środek, rdzeń).

Starbond CoS Disc basic – dysk do frezowania CoCrWMo z sprawdzonej i udanej linii produktów Starbond CoS. Specjalnie zaprojektowany dla przemysłowych cetrali frezarskich . Idealny do produkcji koron, mostów, konstrukcji bazowych, teleskopów, belek, attachmentów, nadbudów i łączników opartych na implantach. Nie zawiera niklu, berylu, ołowiu i kadmu. Typ 4 zgodnie z DIN EN ISO 22674.

MoguCera C Disc – dysk do frezowania CoCrMo o doskonałych właściwościach do wykonywania koron, mostów, konstrukcji bazowych, teleskopów, belek, attachmentów, ndbudów i łączników opartych na implantach. MoguCera C bazuje na nieszlachetnym stopie stosowanym już w tradycyjnej technologii odlewania. Nie zawiera niklu, berylu, ołowiu i kadmu. Typ 4 zgodnie z EN ISO 22674. Bardzo szeroki zakres zastosowań.

Starbond Easy Disc – dysk do frezowania CoCrW znakomity do produkcji koron, mostów, konstrukcji bazowycch, teleskopów, belek, attachmentów, badbudów i łączników opartych na implantach. Starbond Easy Disc bazuje na sprawdzonym stopie do licowania stosowanym już w tradycyjnej technice odlewania. Nie zawiera niklu, ołowiu, berylu i kadmu. Typ 4 zgodnie z DIN EN ISO 22674.

Fusionis Disc – dysk do frezowania CoCrMo do produkcji protez stałych i ruchomych. Właściwości stopu, jakość i doskonałe wyniki frezowania sprawiają, że Fusionis Disc jest materiałem z wyboru. Idealny materiał do unikalnej produkcji ruchomych częściowych protez z klamrami i uchwytami, protez teleskopowych, belek i attachmentów w procesach CAD / CAM. Nie zawiera niklu, berylu, ołowiu i kadmu. Typ 4 zgodnie z DIN EN ISO 22674.

Starbond Ti4 Disc – dysk do frezowania wykonany z czystego tytanu ze zwiększoną zawartością tlenu (Klasa 4)

Starbond Ti5 Disc – dysk do frezowania wykonany ze stopu tytanu TiAl6V4, klasa 5 „ELI” (Extra Low Interstitial).

Więcej informacji na:
Dental Shop – CAD/CAM MATERIAŁY


Prawa Autorskie Zastrzeżone - AllDentPharm®