AllDentPharm® | Partner Godny Zaufania
TEL. (42) 683 36 35 | (42) 683 36 34 | 600 399 755
PN-PT 08:00 - 16:00
ul. Szczecińska 61/67, 91-222 Łódź


Instrumenty rotacyjne

mpf-instrumenty-rotacyjne

INSTRUMENTY ROTACYJNE

Stały trend w przemyśle ceramicznym w kierunku technologii CAD-CAM, wykorzystujący materiały takie jak tlenek glinu i tlenek cyrkonu, skłonił firmę MPF Brush Co. do pójścia w tym kierunku i produkcji odpowiednich instrumentów rotacyjnych.

Instrumenty rotacyjne firmy MPF Brush Co. są wykonane przy użyciu najnowszych materiałów i najnowocześniejszej technologii.

Oferta gumowych dysków wzmocnionych diamentem z serii Rainbow Cutters i kamieni z serii Ziro Cera GSS (seria zielonych kamieni) nieustannie znajduje swoje fundamenty na konkurencyjnym rynku materiałów stomatologicznych na całym świecie.

Ze względu na twardość tlenku cyrkonu i wrażliwość na ciepło, istnieje duże zapotrzebowanie na instrumenty obrotowe, które mogłyby ciąć i zbierać ten materiał przy minimalnym wytwarzaniu ciepła.

Firma MPF Brush Co. pokonała tę przeszkodę za pomocą kamieni diamentowych z serii ZMax. Wysoka zawartość oraz drobna cząstka diamentu tworzy doskonały instrument do cięcia cyrkonu o wyjątkowej żywotności, ponad dwukrotnie większej niż trwałość każdego produktu na rynku! Materiały można ciąć i zbierać za pomocą bardzo niewielkiego nacisku, co powoduje mniejsze wydzielanie ciepła do podbudowy z tlenku cyrkonu.

Więcej informacji na stronie:
Dental Shop – MPF instrumenty rotacyjne


Prawa Autorskie Zastrzeżone - AllDentPharm®