AllDentPharm® | Partner Godny Zaufania
TEL. (42) 683 36 35 | (42) 683 36 34 | 600 399 755
PN-PT 08:00 - 16:00
ul. Szczecińska 61/67, 91-222 Łódź


Palety do ceramiki

mpf-evolution

PALETY DO CERAMIKI

Palety to narzędzia używane przez ceramistów każdego dnia, są niezbędnymi akcesoriami w laboratorium ceramicznym.

Powinny być funkcjonalne i dobrze zaprojektowane, zapewniać maksymalną wydajność oraz estetykę.

Palety MPF Brush Co. charakteryzują się:

MPF Comp Tray – to sprytny sposób na przechowywanie materiału kompozytowego w jednym pięknie zaprojektowanym pojemniku. Dzięki antypoślizgowej powierzchni roboczej, nieprzywierającej silikonowej palecie barwiącej i wymiennym wkładkom, to innowacyjne rozwiązanie dla laboratoriów na całym świecie.

Marble/Glass Ceramic Palette – oferuje powierzchnie robocze z marmuru lub szkła z unikalnymi technikami nawilżania stosownie do rodzaju powierzchni.

Stain/Opaque Palette – pozwala na łatwy dostęp do farbek lub opakerów i ma na celu zapobieganie rozlaniu się oraz wysychaniu materiałów.

Evolution Master Ceramik Palette – ma elegancki, wyprofilowany, ergonomiczny kształt. Przyjemna w dotyku i przyjazna dla użytkownika, umożliwia łatwy dostęp do powierzchni roboczej i przechowywanych materiałów.

CAD Artisty Mixing Palette – to idealne rozwiązanie dla ceramistów pracujących z technologią CAD-CAM. Dwie platformy ceramiczne, pozwalają wybrać pomiędzy pracą na nylonowej membranie lub przy użyciu taśm syntetycznych. Posiada również specjalne zagłębienia do przechowywania farbek.

Więcej informacji na:
Dental Shop – MPF palety do ceramiki


Prawa Autorskie Zastrzeżone - AllDentPharm®