AllDentPharm® | Partner Godny Zaufania
TEL. (42) 683 36 35 | (42) 683 36 34 | 600 399 755
PN-PT 08:00 - 16:00
ul. Szczecińska 61/67, 91-222 Łódź


Dezynfekcja

dezynfekcja

Różnorodne produkty do dezynfekcji i pielęgnacji uzupełniają ofertę produktów Scheftner.

Nasze produkty do szybkiej dezynfekcji są używane do przerwania łańcuchów infekcji.

Oferujemy szeroką gamę rozwiązań i przywiązujemy dużą wagę do produktów o krótkim, praktycznym czasie ekspozycji, które są nieszkodliwe dla użytkowników, powierzchni i środowiska.

W ofercie znajdują się również produkty do pielęgnacji Twoich narzędzi i instrumentów.
Najpularniejsze produkty z tej dziedziny to:

BakterioSol Davido – antybakteryjny żel do mycia i pielęgnacji dłoni. Nadaje się do ręcznego czyszczenia bez wody, zawiera składniki przyjazne dla skóry (przetestowany dermatologicznie). Działa natłuszczająco, zapobiega wysuszeniu skóry nawet przy częstym myciu. Posiada przyjemny zapach. Testowany pod kątem skuteczności przeciwdrobnoustrojowej i tolerancji dermatologicznej.

MediClean Davido – delikatny preparat do mycia rąk z przyjaznymi dla skóry (przetestowany dermatologicznie), delikatnymi substancjami aktywnymi. Zawiera składniki nawilżające, zapobiega wysuszeniu skóry i dłoni nawet przy częstym myciu.

ProMint – preparat w spreyu do wykończenia i pielęgnacji protez. Jest stosowany, między innymi, do usuwania pozostałości monomeru z uzupełnień protetycznych i posiada działanie dezynfekujące. Nadaje wysoki połysk a także świeży smak mięty pieprzowej dla szyn, ochraniaczy w jamie ustnej, protez dentystycznych, aparatów ortodontycznych i szyn relaksacyjnych. Zdrowe smaki zapewniają pacjentowi / klientowi komfort noszenia już od samego początku.

QuickDes Davido – gotowy do użycia, szybko działający środek do dezynfekcji powierzchni nieinwazyjnych produktów medycznych i stomatologicznych, a także w laboratorium dentystycznym.

Uniwersal Oil Spray – wysokiej jakości olej w spreyu do wewnętrznej konserwacji wszystkich popularnych końcówek, głowic, turbin i silników pneumatycznych. Produkt ten jednocześnie czyści, smaruje i konserwuje . Skład oleju jest specjalnie dostosowany do potrzeb dentystycznych. Codzienna aplikacja znacznie wydłuża żywotność urządzenia.

Więcej informacji na:
Dental Shop – DEZYNFEKCJA


Prawa Autorskie Zastrzeżone - AllDentPharm®