AllDentPharm® | Partner Godny Zaufania
TEL. (42) 683 36 35 | (42) 683 36 34 | 600 399 755
PN-PT 08:00 - 16:00
ul. Szczecińska 61/67, 91-222 Łódź


Pędzle i zestawy pędzli

mpf-pedzel

PĘDZLE I ZESTAWY PĘDZLI

Filozofia MPF Brush Co. kładzie nacisk na najwyższą jakość włosia w swoich pędzlach. Pędzle wykonane z naturalnego włosia Kolinsky są znacznie lepszym produktem od jakiegokolwiek włosia syntetycznego jaki rynek ma do zaoferowania.

Najpopularniejsze serie pędzli MPF Brush Co. charakteryzują się:

MPF Optimum™ to wysokiej jakości pędzle do ceramiki z linii Men i Ladies z naturalnego włosia Premium Kolinsky. Idealne uformowanie włosia dzięki jednemu strzepnięciu pędzla. Perfekcyjne wyważenie, wymienne końcówki aktywowane sprężyną. Tylna część posiada specjalne perforacje służące do kondensacji ceramiki i końcówkę do wypchnięcia pinów z podstawy modelu.

MPF Spring Activated to innowacyjny system z aktywną sprężynką. Doskonała końcówka z prostym ,,flick”, wymienne końcówki wykonane z naturalnego włosia Premium Kolinsky. Aluminiowa rękojeść.

MPF Synthesis to najnowsza linia pędzli dostępna w ofercie. Praktyczny i niedrogi dodatek do działu ceramicznego w laboratorium. Doskonałe połączenie właściwości, utrzymania wilgotności naturalnego włosia Kolynsky i sprężystości włosia syntetycznego.

MPF Zirconia Stain Brush to specjalne pędzle do podbarwiania cyrkonu płynami przed synteryzacją. Wykonane z tworzywa sztucznego, nie zawierają metalu, nie są narażone na rdzę. Włosie syntetyczne, idealne do cieczy wodnych oraz kwasowych.

Więcej informacji na stronie:
Dental Shop – MPF pędzle i zestawy pędzli


Prawa Autorskie Zastrzeżone - AllDentPharm®