AllDentPharm® | Partner Godny Zaufania
TEL. (42) 683 36 35 | (42) 683 36 34 | 600 399 755
PN-PT 08:00 - 16:00
ul. Szczecińska 61/67, 91-222 Łódź


Narzędzia i akcesoria

mpf-akcesoria

NARZĘDZIA I AKCESORIA

Firma MPF Brush Co. zajmuje się tworzeniem skrupulatnie zaprojektowanych, wysoce funkcjonalnych, atrakcyjnych instrumentów stomatologicznych.

Chociaż proces wytwarzania ceramiki dentystycznej przez lata pozostał stosunkowo niezmieniony, technicy wykonujący ceramiczne uzupełnienia ciągle się rozwijają.

Firma MPF Brush Co. stara się być o krok przed resztą, produkując wysokiej jakości, innowacyjne instrumenty oparte nie tylko na własnym, bogatym doświadczeniu, ale także na doświadczeniu najlepszych techników w branży.

Wykorzystanie materiałów takich jak aluminium, żywica i włókno węglowe zaowocowało imponującą, funkcjonalną ofertą produktów w przystępnej cenie.

Wprowadzone innowacje w ciągu ostatnich 12 miesięcy już okazały się wielkim sukcesem, a technicy na całym świecie wyrażają pozytywne opinie.

Peg Fix, produkt wymagający ogromnych badań i rozwoju, jest ogniotrwałym materiałem stabilizującym o niesamowitych właściwościach i doskonałej konsystencji. Swobodnie wypływa z dozownika i nie pozostawia absolutnie żadnych pozostałości na koronach, licówkach lub mostach, bez względu na materiał, z którego są wykonane. Ten produkt, stworzony z włókien polikrystalicznych, jest nie tylko rewolucyjny, ale jest wykonany z najwyższej jakości składników, które są bezpieczniejsze dla naszej planety.

Więcej informacji na stronie:
Dental Shop – MPF narzędzia i akcesoria


Prawa Autorskie Zastrzeżone - AllDentPharm®